Služby


Laktační poradenství

Přirozené kojení


"Přirozená poloha na těle matky vrací kojení do rukou těm, kterým od počátku věků patří - dětem a jejich matkám."

Nabízím laktační poradenství a konzulatace v šestinedělí, nebo i po něm. Připravuji ženy na kojení již v těhotenství.Předporodní příprava

Možnost činnit informovaná rozhodnutí


Jsem lektorka předporodní přípravy a ráda se Vám budu věnovat individuálně nebo
ve skupině podobně naladěných žen či párů. Moje porodní příprava je komplexní
a nezapomíná tak ani na tatínky.

Na základě předaných informací se můžete rozhodnout, jaká cesta je pro Vás
ta nejlepší. Ráda Vám pomůžu se sepsáním porodního přání / plánu.


Doprovod k porodu

Služby dulyNabízím nepřetržitou pohotovost od ukončeného 38 tt až do porodu Vašeho miminka. Doprovodím Vás do Vámi vybrané porodnice. Poskytnu Vám psychickou i fyzickou podporu během celého porodu a v případě zájmu i dvě hodiny po něm.  V rámci porodního balíčku Vás navštívím i v šestinedělí.

Rebozo

Tradiční šátek jako velký pomocník

Technika rebozo masáží pochází z Mexika, ale můžeme její sílu využít i pro nás. Jedná se o jemnou metodu, za pomocí které lze uvolnit tělo, podpořit správnou polohu miminka v bříšku, ulevit svalům, připravit na porod
a ulevit při samotném porodu. Šátek rebozo nám krásně poslouží i při přechodových rituálech. Například při rituálu zavírání kostí - pro ukončení velké životní události.

Absolvovala jsem kurz u Anničky Kohutové a ráda o Vás budu pečovat touto tradiční metodou porodních babiček. Používám kvalitní ručně tkaná reboza.


Přechodové rituály

Co nejde přejít slovy, lze odžít rituálem

Pojďme společně uctít minulost, žít přítomností a tvořit tak spokojenou budoucnost. Přechodové rituály nám pomohou si z již prožitého okamžiku vzít to nejlepší, vyjádřit poděkování, propustit vše nepotřebné a nově nabyté cnosti vložit do další etapy svého života.

Průběh rituálu má svá pravidla, ale jeho obsah připravím na míru právě Vám. Věnuji se rituálu menarché (menstruace), rituál pro nevěstu, po rozchodu, pro přivolání miminka, požehnání k porodu, poporodnímu rituálu, po potratu, rituálu vstupu do menopauzy a mnoho dalším. Vše je na vzájemné domluvě.

Uzavírání kostí - Rituál zavinování: Více zde --->

Psychická podpora

"Mateřství je krásné, ale přináší i těžké chvíle ..."Kromě prožívání krásného období se žena může setkat i s mateřskými obtížemi. Jsem peer konzultantkou organizace Úsměv mámy a ráda si Vás vyslechnu a probereme vše, co bude potřeba.


Zaujala Vás moje nabídka?